Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...


Содержание страницы


limitless: рецензія


Писати рецензії - справа невдячна. Завжди будуть читачі солідарні з думкою рецензента, однак не варто і забувати про цілу армію опонентів, яка вимагатиме скальпу рецензента. Але наважусь, бо не кожен день вдається зустріти, прочитати, побачити річ, дійсно варту уваги.

Я буду писати негативну рецензію на фільм "Области тьми" (Limitless). Навмисне не перекладатиму назву українською, бо не буде зрозуміло про який фільм ідеться. Але якщо перекладати, то назва мала б звучати як "Необмежений", "Той, що не знає кордонів, меж допустимого", "Без тормозов". Переглянувши цей фільм здається, що саме така назва була б виправдана.

Навіть наприкінці фільму головний герой майже нічого не зрозумів, так і залишившись по порстонародному наріком, хоча й більш вищому рівні. Всі його досягнення ніщо у порівнянні з героєм Де Ніро, який завдяки своєму розуму, хитрості та інтуіції досяг більших висот, що наш головний герой, сидячи на транквілізаторах. Той же режисер, того ж фільму все таки показує, що можливо бути успішним без наркоти. Однак лінія з наркотою - перемагає.

У більшості фільми про наркозалежність закінчуються або прозрінням, або смертю головних героїв і є попередженням для молоді. Достатньо згадати фільми Дарена Аронофськи. Однак тут все не так - завдяки наркоті головний герой підкорює матрицю цього світу, він є її органічною частиною. Він не розумнішає насправді і нічого феноменального з ним не ідбувається. Він не відкриває для себе духовності, вищих істин, добра. Єдине, чого він прагне - гроші і слава. Цей честолюбивий егоїст навіть відставляє під удар свою кохану, змушує її їхати за новою дозою, бо йому бачте дуже погано, у нього мігрень.

Чого я таки дивиласьцей фільм? Мені не байдужа література і доля письменників. Може, колись сама поповню їхню когорту.(Не без гордості). Однак письменництво у житті головного героя займає дуже мало місця.Важко сказати, чому вес ж таки почали з письменника. Це міг би бути брокер, менеджер чи ще хтось. Ним власне Едді стає майже відразу. Маючи талант письменника і можливість заробляти на ньому іі проміняти його на контори брокерів - це не дуже в"яжеться. Зазвичай так робити людей змушують зовніші обставини, рідко це є добровільним вибором.

Чекала фільму-одкровення, пропаганди здорового незасміченого життя, а отримала американську казочку про вседозволеність. Однак а відплата де?


Открыть | Коментувати 8

Я повертаюсь!!!!!


Ви відкрили вже пляжний сезон?

Особисто я - ще ні. Не тому що мені є чогось соромитись.) З параматрами 80-62-89 можу сміливо одягнути купальник і засмагати, а точніше згорати на сонці.

Друзі уже поділились на дві категорії - згорілі і загорілі. Хоча дехто був загорілий ще до початку сезону - для цього є солярій. Моя  ж шкіра дцже світла. Достатньо лише годинку помажитись на сонці без крему - і буду раком.)) 

У дитинстві мама не могла витягти мене з води. А щоб сама виходила, казала, що з жопки верба виросте. Я не дуже розуміла, що це, але це діяло на мене безвідмовно і трохи ще побавившись у воді виходила на берег.

Дуже дивують люди, що приходять на пляж у нижній білизні. Таке враження, ніби вони чомусь не поважають інших. Бо купальник, плавки - це ніби форма-норма, а от негліже - якось неестетично.

Якби у моєму місті був нудистький пляж , цікаво, кого б було більше - чоловіків чи жінок. Але я би на нього не пішла. 

Я не відкриваю сезону, мабуть, тому що ще не пора. Чи тому що не хочу.))

А ще я дуже хочу відкрити його на морі.))) 

А Ви?

П.С. Після річної перерви я вирішила повернутись.


Открыть | Коментувати 43
ОБОЗ.ua