Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum
Настроение: капец

Київська (не)казка

Кожного дня тисячі людей приїжджають до Києва му пошуках свого щастя. Хтось шукає грошей, хтось слави, хтось, може, щось інше, але всих цих людей об'єднує те, що вони не з Києва. Вони залишили свої благополучні чи некблагополучні міста, містечка, села для того, щоби пошукати щастя в столиці.

А столитця то зовсім нек казкова, вона зустрічає тебе холодни душем. починаєчи з житла. закінчуючи пошуком роботи. І якщо робота знайдена, то не гарантія, що ти отримаєш зароблені важким потом гроші. І то не якісь казкові. а якусь тисячу-другу гривень. 

Кожен день треба бротись зі своїми бажаннями побачити рідну землю, з тягою до неї. Так. так. навіть якщо ти вже не один рік у столитці, то іноді виникає бажання її покинути і поїхати куди очі дивляться з цього індустріального пекла, де тебе, твої почуття перемелюються ніби дорнами.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 36

Столиця...на те вона і столиця
хоча мені не так погано, як тут написала. але тим не менше.
я віддати їй свою душу не зміг, хоч можливість була)
Велике місто - пожирач душ(с) непамятаю хто)
на жаль, так. а вороття часто немає.
Рекомендував цей запис
дякс за рекомендацію.
Рекомендовал эту запись
дякі.))))))
Нізнаю. Я от Київ полюбив за п'ять років (а сьогодні от колєжанка в ЖЖ тож написала про свою любов до цього міста). Та й щастя - було [є і буде].
як не дивно, я його теж люблю. тут мої друзі. знайомі. близькі. але настрій такий. робота навіяла.

А, ну то таке. То періодично у всіх буває. (у мене було уже двічі - до щему в серці і "все, збираю речі і пензлюю нафіг домів")

А я завжди любив Київ... І люблю
я не казала, що його не люблю, але він інколи задавлює. особливо, коли робочі графіки зашкалюють, коли спека, і коли хочеш просто відпочити.
О, так... Іноді хочеться втекти від цієї жахливої спеки
Приїжджим легше - для них столиця - шанс. А коли ти народився тут, то для тебе це буденість...не досягнення( До того ж приїжджі люди завжди більше заробляють киян. Інакше б не змогли б тут жити і знімати квартиру. Більшість киян не можуть собі дозволити арендувати квартиру...
помітила таку закономірність, маю чимало друзів-киян.)) аое у киян корінних є щось таке невловиме, важко піддається опису словами.)) коротше кажучи, є у них якийсь невідомий шарм, якого позбалені провінціали))
А у провінціалів є шарм, якого позбавлені кияни
Рекомендовал эту запись

як я вас розумію!(с) до щему в серці!!!(с) Київ і затягує в себе і витягує усі соки на фіг!... ех... але нічого! впораємось!)))

стопудово.)))))))
А де, коли і кому було легко… в пошуках щастя? «Мегаполис – местечко нервное» Зате столиця робить нас сильнішими) А з бажанням побачити рідну землю боротися не потрібно… саме цьому бажанню періодично потрібно піддаватися - це нормально, особливо, якщо тебе там чекають… але мне завжди «радує» ситуація, коли я ще не доїхала до Батьківщини, а мені повідомляють, що зворотний квиток на Київ мені уже купили))…
писала не зовсім про себе, а про одного свого друга. у мене слава богу, все ок)) аде боротись всеодно тре.
Мені подобається порівняння жінки з пташкою) але у нас на відміну від пташки є холодильник, супермаркет з запасами)))… а пташка кожен день починає з 0… в пошуках їжі. Але прокидаючись, вранці пташка починає свій «робочий день» співаючи)… у нас же частіше зовсім інший настрій(… Є в кого брати приклад!)
Ray Sahelian's daidaihua .A Practical Guide, "Even a hot fudge sundae with fresh bananas and dark chocolate syrup couldn't get the test animals interested." If you're like most sweet-toothed adults, you probably can't imagine not being interested in a hot fudge sundae. You're probably thinking, "There's something that can make me not interested in a hot fudge sundae? Give me some of that!"

 
ОБОЗ.ua