Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum
Настроение: офісна нудота
Музыка: радіо рокс

Через сфальсифіковані громадські слухання поблизу Тарасової гори може з’явитися вантажний порт

     Громадські  слухання щодо будівництва вантажного порту майже навпроти Тарасової гори у Каневі були сфальсифіковані, і тепер в охоронюваній зоні Шевченківського національного заповідника може з’явитися термінал висотою в 36 метрів.

     Про це повідомляє голова Національного  екологічного центру України Ігор Сіренко, який був присутній на слуханнях  у Каневі 24 липня 2010 року.

     Це  уже другі громадські слухання, які  проводилися за останній місяць, оскільки результат перших слухань (26 червня) не влаштував забудовника ТОВ СП «Нібулон», і він організував «ініціативну групу», яка виступила за повторні громадські слухання.

     На  повторних слуханнях були присутні переважно ті, хто виступав за будівництво терміналу. Частина противників будівництва вийшла з зали на знак протесту. Інші противники забудови не змогли потрапити на слухання, тому що оголошення про їх проведення було розміщене тільки за два дні, а не за сім, як це затверджено рішенням міськради.

     За  свідченням присутніх, громадські слухання проводилися упереджено.

     «Головуючий на зібранні – представник ініціативної групи «за будівництво» Юрій Тимошенко з самого початку слухань не дозволяв ставити запитання, перебивав виступаючих і погрожував їм», - говорить голова НЕЦУ Ігор Сіренко, який був присутній на зборах.

     «Виступати дозволялося, в основному, лише прибічникам терміналу. Від громадських організацій надали змогу виступити лише одному представнику. Врешті головуючий заявив, що ніхто не піде з зали, поки не буде прийняте позитивне рішення щодо будівництва терміналу», - каже представник ГО «Простір Свободи» Тарас Пушкар.

     За  словами присутніх, на обох зібраннях забудовник не показав ніякого проекту будівництва, хоча кілька разів заявляв, що висота запланованих будівель – 36 метрів.

     «Термінал планують встановити у зоні охоронюваного ландшафту могили Шевченка. Тоді з гори, з якої навіть самого Канева не видно, буде дуже добре видно цей термінал. Якщо термінал буде висотою у 36 метрів, як це неодноразово обіцяли на слуханнях, то він у чотири рази перевищить дозволену висоту будівель», - говорить представник Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Микола Біляшівський.

     Максимальна висота будівель у зоні охорони могили Шевченка – 10 метрів. Це передбачено рішенням виконкому Черкаської обласної ради народних депутатів у 1988 році.

     Окрім цього, згідно з рішенням Ради міністрів  України 1990 року, усі промислові об’єкти  з цього місця треба перенести  на інший берег.

     Серед інших порушень забудовника – відсутність заяви про екологічні наслідки будівництва.

     «Проектної документації не існує, заяви про екологічні наслідки немає. Що можна було обговорювати на громадських слуханнях? Ми сподіваємося, що Канівська міська рада всебічно розгляне сам проект і його експертний аналіз, а не малюнки на стінах, і прийме вірне рішення», - заявив Віктор Мельничук, виконавчий директор НЕЦУ.

     Будівництво терміналу частково фінансуватиметься Європейським банком реконструкції та розвитку. ЄБРР виділив на цей проект 50 мільйонів євро.

     «Ми здивовані тим, що проводячи оцінку впливу на навколишнє середовище і приймаючи рішення щодо видачі кредиту на цей проект, міжнародний банк не побачив очевидний негативний вплив на видатну культурну пам’ятку. Фінансуючи цей проект, банк фактично підтримує клієнта, який демонструє зневагу до громадської думки», - заявив експерт НЕЦУ Юрій Урбанський.

     «Особливий  цинізм будівництва в тому, що невдовзі виповниться 200 років з дня народження Тараса Шевченка. Такий «подарунок» готує Кобзареві директор «Нібулона», який, до речі, є Героєм України», - додав Ігор Сіренко.

 

Відео з повторних громадських слухань  можна подивитися за посиланням:      http://www.kaniv.net/news.php?p=5571&s=0Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 10

Рекомендував цей запис

Сволота, нічого не свято!! Коли я читав списки сучасних Героїв України - тихенько матюкався..

я взагалі в шоці. а громадскість мовчить. ніби нічого не знає.
Ти ще дивуєшся?? У нас скільки проблем, а їх ніхто не помічає. Просто всім все одно!!! Люди не бачать надії. А дарма..
та да.) ніби об стіну б"Єшся.
Ні!!! Те, що ми робимо чи інші - варто!!!!!
Для більшостіі Шевченко - це хвутболіст...Та й загалом, нащо біомасі якісь пам"ятки?
хочеться вірити, що щось таки треба.
Лише вітальні потреби - пожрать і таке інше...
Look for yourself and see what I am talking about. You will be afraid at the amount of discounted lv wallets that are accessible to the public. If arcade through reside online auctions, you are abiding to acquisition that abatement Louis Vuitton backpack that you accept consistently wanted, but anticipation you could never afford.
kim kardashian handbag collection http://www.katybags.com/kim-kardashian-hermes

 
ОБОЗ.ua