Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum

Засторога

Здається, що зараз бути типу психом ну дуже-дуже модно. Сказати, що ти псих -  і це привід для розмови, для пошуку спільних інтересів і "збочень". Однак все ж таки це лише перебільшення і маніпулювання словами. Ми всі в своїй масі звичайні здорові люди, які люблять гратись словами.

Нещодавно випала нагода спілкуватись з дівчною, що була реально на обліку у психіатра. І скажу чесно, що нічого орошого у цьому немає. На перший погляд, нормальна дівчина, але розмволяє сама з собою інколи, сміється сама до себе. Розказувала, що коли приймала ліки, то поправилась на 20 кілограм, а зараз вона ходячий скелет. Доволі сумне видовище. Вона дуже страждає через будь-яку життєву невдачу і має схильнічть до шизофренії.  Не надуманої, а справжньої. І це дуже сумно.Це немає нічого спільного з творчістю чи мистецтвом,як чомусь прийнято вважати. Вона доволі непогана людина і досить таки розумна. Однак хвора.

А ми? Ми часто вішаємо на себе те, чого немає і про що мало знаємо. Тому називаючи одне одного "психом", будьмо трохи обачніші.

 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 24

На голову, практично, всі нормальні)) От інше, буває болить..
знаєм ваше "інше"
Що ти маєш на увазі?
інше - це збірне поняття. під ним багато факторів розуміється.))))))
Так багато факторів) А конкретніше?)) А то, про "інше", мав на увазі душу..
я - серце...
Майже тотожні поняття...

 
ОБОЗ.ua