Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum

В Украні розганяють фестивалі!!!!

У нашій країні чкась фігня коїться - міліція вбиває людей, розганяє фестивалі.  Влада напрошується на протест.

Новина про розгін фествалю:

Цими вихідними під містом Васильків на Київщині мали відбутися два фестивалі досить різного змісту: «Техно проти наркотиків» та «Фестиваль традиції духу (ФТД) «Русь». Проте замість музичного свята організатори і гості отримали скандал і силову зачистку представниками Служби безпеки України, міліції та спецпідрозділу «Беркут».

Гаслом ФТД «Русь», співорганізатором якого виступила ультраправа «Соціал–націоналістична асамблея» (СНА), мало стати «Русь може бути лише Київська». У програмі було заявлено виступи гуртів «Сокира Перуна», «Сейтар», «Тінь Сонця», «Цирюльня», «Визволитель», «Нахтігаль», «Вайт Лайонс» та інших. Те, що багато з них мають славу «неонацистьких», дало формальну підставу міліції розігнати фестиваль, незважаючи на те, що організатори мали всі дозволи місцевої влади. Заодно під гарячу руку потрапили й ті, хто був лише за «техно» і проти наркотиків.

Проте далеко не факт, що ініціатори й керівники розгону керувалися антифашистськими мотивами, а не банальною українофобією. Напередодні фестивалів в інтернеті з’явилося звернення до голови СБУ Валерія Хорошковського з вимогою заборонити фестиваль «Русь». Під ним підписалися організації «Русскоязичная Украіна» одіозного депутата–«регіонала» Вадима Колесніченка, «Єврейський Форум України» Аркадія Монастирського та «Правозахисний фонд імені Марочкіної».

Ще у п’ятницю ввечері міліція, пожежники та представники санепідемстанції під керівництвом чоловіка, який назвався підполковником СБУ, не дали провести фестиваль «Техно проти наркотиків», який мав проходити на тому ж майданчику, що й ФТД «Русь». Правоохоронці вимагали від організаторів «Русі» скасувати свій фестиваль, який мав відбутися наступного дня.

Вранці в суботу, після «Молитви українського націоналіста», активісти організації «Патріот України» оточили сцену, але міліція все одно почала демонтаж. Потім «підтягнувся» спецпідрозділ «Беркут», і захисникам фестивалю довелося залишити майданчик.

У Василькові автобус із музикантами гурту «Широкий лан» та активістами «Патріота України» затримали «беркутівці» й відправили до райвідділу міліції. Після «профілактичних бесід» усіх відпустили. «26 червня після демонтажу сцени та практичного зриву двох фестивалів Обухівська райдержадміністрація на чолі з рідним братом заступника голови адміністрації Президента Олега Рафальського, колишнім головою Житомирського обласного архіву Ігорем Рафальським, та Копачівська сільська рада, які не мають жодного відношення до території, на якій мав відбутися фестиваль, звернулися до суду щодо заборони його проведення. Суддя Обухівського райсуду Кравченко заборонила проведення фестивалів», — повідомили у прес–службі СНА.

У неділю між «Патріотами» та «Беркутом» ще відбувалися епізодичні сутички. «Міліціонери на вулицях міста перевіряли документи у всіх, хто спілкувався українською мовою», — повідомив співорганізатор фестиваль «Русь», головний редактор газети «Вечірній Васильків» Ігор Мосійчук. «Наразі достеменно відомо, що фестиваль «Русь» заборонено за особистою вказівкою Президента Віктора Януковича», — переконаний він.

http://umoloda.kiev.ua/number/116/0/59487/

 Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы
 

Комментариев: 20

я думаю, що якщо наважаться люде і буде таки Бандерштат, то вони й танки (тьху-тьху) ще виведуть..не дай Боже
але боятись і по нірках сидіти - не вихід.
а нехай спробують!
ми їм покажемо!!

 
ОБОЗ.ua