Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum

Журналістика=самотність??

Нещодавно згадала розмову зі своїм знайомим-журналістом. Говорила багато про що, але й в тому числі й про нашу професію. Так от.  Він стверджував, що журналіст в ідеалі не  має мати родини, адже родина - це ахіллесова п'ята будь-якого журналіста. Через родину журналіста можна легко шантажувати.

Ось так... Я певною мірою погоджуюсь. Журналіст - спостерігач, аж ніяк не учасник цього життя? Чи все ж таки роботу і особисте життя можна розмежувати??

Але тут, капець, навіть закохатись умудрилась. Йомайо....

 Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы
 

Комментариев: 38

може дивлячись який? я наприклад "арт-журналіст", мені це не заважає бути щасливою жінкою і чим мене шантажувати? Що мене? Редактор чи той дизайнер вб'є? Я міркую, що сім'я не залежить від професії, наприклад окрім «журналіста» є купа професій, в яких можуть шантажувати сім’єю: політик, співак, бізнесмен….і чомусь ці люди прагнуть створити сім’ї…дурниці, то все залежить від людини, якщо він одинак то він одинак, і не є важливим де він працює….
але вбивають зазвичай журналістів...
как бы всех убиваюти не только журналистов...
"Але тут, капець, навіть закохатись умудрилась. Йомайо...." -- Щиро вітаю ! )))
дякую, але немає з чим. я просто в стані фрустрації.
так як це немає? ))) всьо будєт нормально, вєрь мне ))
Ти ото тільки не налаштовуйся на погане))) і це рівняння зовсім не відповідає дійсності)))
в принципі - так, знаю багато варіантів навпаки
Завжди можна розмежувати особисте житття з карєрою. Просто не завжди це виходить. Але працювати над цим треба!
для багатьох робота - це життя, а життя - це робота. знаю кількох таких осіб. вони дійсно самотні.
От ти і знайшла відповідь на своє питання. Просто, не варто УСЕ життя заміняти роботою.
Не всегда. У меня есть знакомые (некоторые из них даже известны), которые работают журналистами и при этом еще и имеют семью. Это смотря как себя повести, можно лезть во все дыры, всем досаждать, а можно ж всё культурно разрешать.
ну мій знайомий якраз з категорії тих, що лізе всюди.)
з одного боку - так. З іншого - кожна професія є в якійсь мірі небезпечною, і часто доводиться обирати між професією і особистим щастям. Я готуюся в медицину, і мені всі втирають: "жінці-лікарю дуже важко, бо складно мати родину і працювати лікарем", "не йди в хірургію, ти не потягнеш, то чоловіча робота", "ти краще вийди заміж за стоматолога" і тд, і тп. Але! В будь-якому випадку все залежить від ставлення до професії і ставлення до родини, а також ставлення родини до тебе і твоєї професії. А в плані ахілесової п"яти -- можна родину не афішувати, чи себе не афішувати, і потім -- все в кінечному рахунку залежить від удачі. Її я тобі і бажаю)
дякую велике.))))а заміж за стоматолога мабуть круто.))))))
навпевне)) але я все одно не хочу...)
так, неспокійно може бути зараз журналістам..особливо тим, хто не хоче говорити і писати з темника, і тим, в кого є голова на плечах і очі на потрібному місці..звісно, на рожжон ліпше не лізти, але якщо вміти знайти золоту середину, то все буде ок..сподіваюсь і вірю. а закохалась..так це ж чудово! вітаю*яблучний сік*)
соціалка доволі небезпечна галузь. там навіть якщо не хочеш, то потрапиш кудись. а мене якраз соціалка й притягує останнім часом.
та отож..якщо мене простих смертних притягує, то не дивно, що журналіста тягне на такі теми..але ти це, бережи себе. не наривайся дуже..
журналист - не следователь. он должен ОСВЕЩАТЬ
є тематики, які небезпечно освещать.(чомусь не можу знайти українського аналога). наприклад, економічні злочини, рейдерство, порушення прав громадян ну і т.д.

Як людина, яка має не дуже далекий (на відстані кількох метрів) стосунок до "Української правди", можу сказати: різного штибу політикам і рейдерам журналістів не вигідно чіпати, бо сьогодні ми (журналісти) напишемо про них, а завтра - про їх конкурентів. Бо нас (журналістів) не хвилюють особи.

А на ревнивця (я дотримуюсь "тієї самої" версії щодо Гонгадзе, в якій фігурує спікер) можна в будь-якому бізнесі натрапити.

<strike>Ну, і щодо родини. Якщо у машини "раптом" відмовлять гальма (таке трапилося з одним знайомим ще на початку столітття) - то немає різниці, сам ти там, а чи з родиною. Родини окремо від журанлістів ніколи не вбивають.</strike>

Холодний душ життя тебе попустить....якщо...
ооо....якраз в тему літо зараз спека, душ не завадить))))
о,закохатись -це цікаво=)))))головне,щоб він був вартий кохання..хоча в принципі всі люди варті=) а знак "=" не спіши ставити=)життя покаже=)
This is because each person can create their own Pandora Bracelets or necklace, so they can customise it to their own personal preference. The 925 indicates that the material your jewelry is made of is 92.5% silver and 7.5% copper. Believe it or not, this is a good thing since the copper adds additional strength to the silver. 925 is the quality you want when you shop for any type and style of bracelets, necklaces and pendant.

 
ОБОЗ.ua