Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum

Журналістика=самотність??

Нещодавно згадала розмову зі своїм знайомим-журналістом. Говорила багато про що, але й в тому числі й про нашу професію. Так от.  Він стверджував, що журналіст в ідеалі не  має мати родини, адже родина - це ахіллесова п'ята будь-якого журналіста. Через родину журналіста можна легко шантажувати.

Ось так... Я певною мірою погоджуюсь. Журналіст - спостерігач, аж ніяк не учасник цього життя? Чи все ж таки роботу і особисте життя можна розмежувати??

Але тут, капець, навіть закохатись умудрилась. Йомайо....

 Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы
 

Комментариев: 38

є тематики, які небезпечно освещать.(чомусь не можу знайти українського аналога). наприклад, економічні злочини, рейдерство, порушення прав громадян ну і т.д.

Як людина, яка має не дуже далекий (на відстані кількох метрів) стосунок до "Української правди", можу сказати: різного штибу політикам і рейдерам журналістів не вигідно чіпати, бо сьогодні ми (журналісти) напишемо про них, а завтра - про їх конкурентів. Бо нас (журналістів) не хвилюють особи.

А на ревнивця (я дотримуюсь "тієї самої" версії щодо Гонгадзе, в якій фігурує спікер) можна в будь-якому бізнесі натрапити.

<strike>Ну, і щодо родини. Якщо у машини "раптом" відмовлять гальма (таке трапилося з одним знайомим ще на початку столітття) - то немає різниці, сам ти там, а чи з родиною. Родини окремо від журанлістів ніколи не вбивають.</strike>

цікаві тенденції насправді. а я не помічала.пасіб.)

 
ОБОЗ.ua