Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum

Журналістика=самотність??

Нещодавно згадала розмову зі своїм знайомим-журналістом. Говорила багато про що, але й в тому числі й про нашу професію. Так от.  Він стверджував, що журналіст в ідеалі не  має мати родини, адже родина - це ахіллесова п'ята будь-якого журналіста. Через родину журналіста можна легко шантажувати.

Ось так... Я певною мірою погоджуюсь. Журналіст - спостерігач, аж ніяк не учасник цього життя? Чи все ж таки роботу і особисте життя можна розмежувати??

Але тут, капець, навіть закохатись умудрилась. Йомайо....

 Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы
 

Комментариев: 38

може дивлячись який? я наприклад "арт-журналіст", мені це не заважає бути щасливою жінкою і чим мене шантажувати? Що мене? Редактор чи той дизайнер вб'є? Я міркую, що сім'я не залежить від професії, наприклад окрім «журналіста» є купа професій, в яких можуть шантажувати сім’єю: політик, співак, бізнесмен….і чомусь ці люди прагнуть створити сім’ї…дурниці, то все залежить від людини, якщо він одинак то він одинак, і не є важливим де він працює….
але вбивають зазвичай журналістів...
как бы всех убиваюти не только журналистов...
я зараз теж поки-що про культуру переважно пишу, але не знаю як далі буде. постійно соціалку тягне писати.
все буде добре!не баЇсь!
дякую за підтримку.)

 
ОБОЗ.ua