Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum
Настроение: втомлено-чудовий

Там, де живе Рона...

Ні, це не річка у Франції. Це мила істотка з мокрим носиком і пустотливим язичком. Вона спершу сприйняла мене агресивно, але потім ми з нею не розлучались, разом гріючись під яскравим весняним сонцем.

Хух, таки вдалось вирватись в село, на ПРИРОДУ, подалі від "цивілізації"  і гнітчого соціального тиску. Звісно, довелось відкласти кілька зустрічей і пив, але природа того вартувала.)

Ага, для декого це буденщина і виснажлива праця. Для мене ж поїздка на картоплю виявилась справжнім святом. Ніколи ще так не раділа болям і спині(!) і лекому головокружінню. Дивно, тут зникли і мої іпохондричні замашки.

А ще Рона (таке прикольне вертляве гавкаюче створіння))) дозволила почузати животик і їла ковбасу.

А я мружила очі і дивилась на сонце і дивувалась, як багато ми маємо, та не помічаємо у місті через метушню, пробки і постійні стреси.

Хоча ранковий холод з насолодою порахував кожне моє ребро. Жіночки на зупинці аж пожаліли мене:"Яке воно худе і нещасне". Я тоді відчула себе малим худим кошеням. Бррррр.... Але поїдка ватрувала і ранкового холоду, і переповнених автобусів.

Бульба вже пускає паростки в землі, а я з насолодою можу відкинутись в улюбленому кріслі і насолоджуватись своєю бульбо-цибулевою  втомою.)

Повернення до природи вдалось.)))Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 6

Рекомендував цей запис

Так приємно читати))) Згадала і своє село))) І коли приїжджаю туди, то наче повертаюсь у дитинство)))

ага.) це точно.)) шкода, що вихыдны швидко закінчуються(
ага.) це точно.)) шкода, що вихыдны швидко закінчуються(
Болi та головокружiння... Видно, що ми всi звикли до мiста)) Худе кошення))
Abercrombie Almost all cleaners that come in psyche that red is very unclear with carpet knows the types of ruining ensign or color relocate.Carpet is the toughest tarnish to get them out when you can – to inhibit gear from getting any worse. Keep in a can are foaming cleaners. You should forever get out.

 
ОБОЗ.ua