Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum
Настроение: чучудовий

Франція втратила свою важливість у світі?

Французький філософ, прихильник ідей гедонізму, атеїзму та лівого анархізму Мішель Онфре вважає, що Франція втратила свою важливість у світі. Про це повідомляє Gazeta.ua. 

"Європу знищив каток глобалізації. Кінець комунізму як альтернативи ліберальному світу залишив світ на милість лібералізму. Гроші безперешкодно творять свої закони на планеті. Звідси і злети країн, які розігрують аморальну карту грошей, а вони і керують світом", - заявив філософ.
Мішель Онфре каже, що ці країни перш за все вчаться у Сполучених Штатів, Китаю, Індії. Європа і Франція у цих процесах глобалізації, на думку філософа, стоять осторонь.
"Вони нічого не важать. Культура? Вона стала непотрібна. Історія? Нецікаво: це ж захоплення минулим, тоді як має значення лише безпосереднє теперішнє. Література, філософія, мистецтво? Іконами у цьому світі стали теле- або кінозірки, футболісти. У світі Зідана знають більше, ніж Вольтера. Наш корабель тоне, але, принаймні, стійко, елегантно, перед тим, як загине зовсім", - пояснив Мішель Онфре.

Молода Література

Запрошую до дискусії.)
 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 7

нічогенький титанік
Зидан - это голова!
Гроші безперешкодно творять свої закони на планеті.
Франція сама себе "задушила"."Задушила" 2-ма світовими війнами,в яких проявила повну апатію.додавила ізоляцією від США,процесів глобалізації - і її унікальність перетворилась на існвання "за бортом". Вже про вивчення англійської мови я мовчу... Якщо світ диктує умови гри - треба або їх приймати і вигравати,або скласти лапки і потонути,забитись у куточок.Звісно,є третій варіант - вичікувати вдалого моменту і "всипати" всім перцю.Та це вже не з французькою,а з німецькою ментальністю.Чи навіть слов`янською=)
особливо щодо мови, то взагалі мовчу. ангійську знають усі, а французьку - лише французи і кілька негрів.
ха-ха=)точно=)ну ще пару арабів з алжиро-тунісу=)
As a aftereffect of this, in 1969, the Speedmaster was beat on the Apollo 11 mission and became the first, and only, Replica Breitling to be beat on the moon. As if that weren’t enough, the Speedmaster was aswell beat by both American astronaut Tom Stafford and Russian cosmonaut Alexei Leonov on the acclaimed Apollo-Soyuz amplitude rendezvouz.

 
ОБОЗ.ua