Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum
Настроение: жувальний

Ще раз про ЄС, Польщу і поляків

Була таки сьогодні на зустрічі з екс-міністром культури Польщі у 2000-х роках Вальдемаром Домбровським. Я таким чином, стала жетврою піару розсилок і журналу "Український тиждень." Сказати, що час був витрачений дарма - не можу, але і наголошувати на унікальності цієї зустрічі теж не можу. 

Говорили про давно усім відоме і заїжджене: 

про Євросоюз та його інвестиції,

про поганих комуністів.

Пан Домбровський хизувався тим, що зумів залучити єворпейських спонсорів. Он самі норвежці вклали у польську культуру аж 100 млн доларів. І культуру цю він не побоявся навзати своїми іменами, тобто піаром. Так, прямо, не прикриваючись високим мистецтвом. Культура існує в Польщі для піару. 

А висновок взагалі вкладається у такий силогізм:

У Польщі розвивається культура, бо Польща є членом Євросоюзу (Унії Європейської. Так це звучить по-польськи).

В Україні культура не розвивається належним чином,  бо Україна не є членом ЄС.

Значить, щоб розвивати культуру Україні тре вступити до ЄС.

Пан Домброськмий переконував майже протягом двох годин, що тре вступати в ЄС.

П.С. Агітація за ЄС поступово перетворюється на жувальну гумку, яка вже починає набридати. Хоча я всеодно підтримую курс на Європу.

 

 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 18

Пан Бандера,к почитателям которого я мягко говоря не отношусь,был категорически против вступления Украины в какие -либо союзы.И единственное в чём я поддерживаю националистов-при вступлении в союз с Россией,Европой,Галапагосскими островами,Украина потеряет свою самобытность.Неужели мы 19 лет назад вышли из одного союза для того чтобы теперь вскочить в другой?
Світ таким робиться. З вогню так в полум"я.
Культура залежить лише вiд наших дiй або бездiяльностi. I нiхто нам в цьому не допоможе. Польща може стати, якщо не стала, заручницею Європейського мiфу!
швидше за все , стала
Так и есть...
на жаль так. поляки ділять світ на біле (Європа, демократія) і чорне (весь інший світ)
Я тоже это заметила...
ну поляки в плані ставлення до ЄС трохи схиблені. і, доречі, саме через це і не можна сприймати серьозно все, що вони про це говорять. підхід має бути більш тверезим.
схиблені не те слово.
вони відносно легко потрапили до ЄС. настільки легко, що напевно не помітили, що той рівень, якого вони досягли, вони досягли в першу чергу власними зусиллями. а їм здається, що то все завдяки ЄС.
У поляка все зведеться до унії європйської . Про щоби ми не говорили: про пиво, про студенство, про хлопців ()Прийнявши їх у ЄС, Європа дала їм типу аванс. Вони його відробляють. Інколи аж надто старанно.
ну насправді не так шоб вже відробляють...відробляють політики. а прості поляки...ну у них є трохи такої зверхньості - вони люблять ідеалізувати себе, Унію європейську, себе у цій унії... і т.п.
ЄС зажерли бюрократи і плутолови. вони і рашці байки розповідають про безвізовий режим, хоча кулуарно зізнаються, що рашкінці в європах і нахєр не потрібні. вони організовують фонди допомоги біженцям, і чим більше бабла і фондів стає, тим більше стає і самих біженців. просто тирять і відмивають бабло. а пшеки, як тільки стали рулити у європарламенті, одразу почали з'ясовувати стосунки з Україною. певен, що ще за мого життя їх і усілякий дріб'язок (румунії, ліхтенштейни, монако, венгрів, ісландії) попруть найух, бо і так євроекономіка лине в жопу.
скажу власне спостереження: значить, щоб загубити Українську культуру, тре вступити в ЄС!
опа... тут детальніше
вони, так як і поляки, досить сильно переживають за свою тожсамошьчь. вони- це країни ЄС. не хочуть її втратити, так як це частина культури і так далі. і як на мене, кожна країна з часом асимілюється, її унікальні особливості ментальності навіть стираються і стають подібними до загальноєвропейського. нєє, він не такий вже й поганий, прогресивне мислення це добре, але втрата особливості культурно-ментальної, чомусь, наступає. іноді навіть здається, що пропадає логічне самостійне мислення. зауважу, щоце суто суб*єктивне спостереження за поляками. можливо, я просто бачу ту варству населення, яка піддалась асиміляції. я на це щиро надіюсь, якщо чесно, на те, що помиляюсь. але з кожним роком все менше хочу вступу в ЄС, лишень вспівпраця, бо чомусь здається, що ми втратимо себе.
українська дивна ментальність не піддається логіці європейця) ми занадто різні. як називає нас один мій викладач moje dzikusy ze Wschodu)
що нас агітувати забирайте та все до ЄС, хто ж не хоче жити цивілізовано, а не по азійським законам)) хоча азіати (розвинені країни Азії) розумніши, і за свою націю порвуть, це ми телепні під неразвинену азіатщину все лягаємо за хабарі)))

 
ОБОЗ.ua