Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum
Музыка: джой дівіжн

Залізнична???

Сьогодні ідучи до метро, дізналась, що у Києві з'явилась нова станція - "Залізнична". Ні, не  проклали ще метро на Теремки, Троєщину чи Виноградар. Пробки залишаються, як і були. Радіти поки що немає чому. Але нова станція з'явилась. 

А все було так. Іду з подругою, до нас підходить елегантна пані і запитує, як потрапити на станцію "Залізничну". Такої станції ж ніби немає у київському метрополітені. Ми спершу не зрозуміли, але потім до нас дійшло, що це, мабуть, на увазі малась "Вокзальна". З розмови з пані ми дізнались, що вона зі Львова. Ми підказали, як доїхати до "Вокзальної". Пані подякувала і зникла у гущі народу у метрополітені. 

А я оце думаю, що може б дійсно було би круто перейменувати нашу "Вокзальну" на "Залізничну." Чи не так?

Слово "залізниця" звучить, на мою думку, краще. І більш краще відображає сутність явища.Типу залізні рельси, залізні поїзди. У той же час як в інтернаціональному "вокзалі" є щось радянське. І викликає асоціацію з не дуже приємним закладом, з ментами і бомжами і ще купою мішечників, яких ще й зараз можна у великих кількостях побачити у Києві та інших містах.

 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 15

так вокзал такий і є - "з не дуже приємним закладом, з ментами і бомжами і ще купою мішечників, яких ще й зараз можна у великих кількостях побачити у Києві та інших містах". Так що по ділу, да
Дезігн уже світлий, гут, але чекаю власної версії із кулею парабеллума)
Буде, але тут тре всю концепцію з кольорами і блоками продумати. Мені тре час.
*суворо* ну-ну, дивися мені))
обіцяю. чесно-чесно.)
Сожливо й треба. Але не на часi. Теперiшня назва справдi вiдображає все паскудство, що там iснує!! От, коли буде все добре, тодi... А якщо нi, то будемо зустрiчати європейцiв i надалi "гарним" краєвидом!
А коли той час настане?? Я не дивлюсь далеко в часі. Може, й неправильно.
Хто його знає, життя цiкава штука!
аха
а мне вокзал, ассоциируется с запасными людьми, запахом кофе в кафе, с улыбками усталыми... и с радостью.. от встречи близких.. еще с детства.. зал1зниця, то так же..
прикольно, навіть класно)))) у мене теж колись так було.
Рекомендував цей запис

підтримую ідею перейменування

правильно б зробили))
Welcome to replica Panerai watch at affordable price When entering our online store at our web, you are given an unique opportunity to choose among a wide selection of famous Replica Watches and Replica handbags such as Replica Omgea Watches, Cartier watches, TAG Heuer watches, Longines watches, Louis Vuitton handbags ,Channel bags and so on – the most celebrated and prestigious brands of the world! We are pleased to provide you with the products of the highest possible quality – at a very modest price.

 
ОБОЗ.ua