Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum
Настроение: стьобний

Сяйво: репортаж - 2

Люблю перебувати в самій гущі подій. Як і в якості учасника, так і в якості стороннього спостерігача. 
Сьогодні біля книгарні «Сяйво» вирувало життя. Висловити свій протест прийшли українські письменники і поети. З малої літери і в лапках. ( Хоча би вмились спершу та розчесали своє волосся. Але це ж поети. Що я від них хочу?)

Вразило два факти. Журналістів було більше, ніж самих учасників. Були і вільні журналісти з професійними фотіками, серед них зі своєю мильницею вирізнялась я. (До того ж, ця мильниця підвела – сів заряд, але я зараз не про те.) Були журналісти з «Інтера», «Корреспондента» та багатьох інших крутющих ресурсів. Ну і Я. Як вєлікій Журналіст (скромняжечка)))

Поети збирались довго й нудно. Щоби потім полізти на барикади. Акція спершу планувалась як мистецька і для киян-перехожих (як я зрозуміла і так завіряли організатори), але поети намагались постійно спровокувати рейдерів. Вони відповіли сльозогінним газом. Правда, ніхто не плакав. Рейдери на рахунок три кинули газ. І за поетами полізли журналісти з камерами. Було надзвичайно цікаве видовище погоні за сенсацією. Якоїсь унікальної сенсації не було. Але увагу на себе звернули. Папіарілісь рєбяткі. Коробчук, Коцарєв знову посвітили своїми несимпатичними фейсами перед камерами. 

Але я хотіла читання віршів. Віршів я майже не почула. Порадувала пані Світлана Балагула (її книги продавались у «Сяйві») і юна поетка Оксанка Рибась. І ще одна висока поетка. У натовпі було важко розчути, але вона читала щось вартісне про нірвану.

Вони читали як волонтери.(Я там теж щось процвірінькала типу «ВІДСТОЇМО СЯЙВО»). Але загалом хотілось більше МИСТЕЦТВА і менше прямолінійності,яку продемонстрували організатори. Безкорисливе мистецтво може пробити мур у цій бетонній стіні капіталізму. Хоч як наївно це не звучало би.

А ще залишається віра, хоч дещо наївна, у справедливість...


 

Піонери. Вони прийшли першими. Один з них - Олег Романенко. Робили розумне обличчя. Аж хотілось їх пожаліти. Бо схожі на голодних студентів.
Журналіст.Знімав піонерів.
Колеги. Їх було багато. З усіх усюд.
Клеги-2. Люблять гарячі факти.
Організатор акції. Юля Бурковська. Люить піар і бути в церті уваги. Закликала всіх на барикади.
Коробчук
Романенко
"Раз, два, три". потім всі як один зробили спробу пробратись у середину. І тут їх чекав газ.


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 33

ну, власне, як завжди...
а я потім дивуюсь, чого роботи не можу знайти
драма)
она то. а ти там випадково не пробігав?)
нє, а мав би?)
Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись
дякую))))
Рекомендував цей запис

трампампам

таратарам
Там, де поєднуються великі гроші і політика, правди не буде, тому і люди неохоче збиралися, бо ніхто не вірить, що ВЖЕ щось може змінитися((( І чогось хорошого від нової влади не чекають((
UGGS from its strength, teak has many other properties like natural repel against aging, damage and weathering, which makes it better than other woods.Our furniture often suffers from the torture of spilled UGG Boot drinks and food.

 
ОБОЗ.ua