Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum
Настроение: пошуковий

Шукаю!!!!!!!!

Привіт блогерам.))

Маю до Вас  ДУЖЕ важливе запитання.

Які українські інтернет-портали і культурні, літературні сайти відомі Вам??

    

Ось декілька, які я знаю і на яких зареєстрована.

По-перше, це сумно.ком. надзвичайно файного хлопця Богдана Логвиненка. 

Про себе вони пишуть так:

«Сумно?» - це соціальне інтернет-видання та мережа блоґів про культуру. Статті редакцією на пошту не приймаються і не розглядаються, у мережевого видання є можливість абсолютно вільного додавання та розповсюдження інформації для користувачів.

Система додавання статей максимально проста - юзер додає її у свій персональний блоґ і вона автоматично потрапляє на розгляд ради редакторів, представник якої максимально швидко затверджує статтю, якщо за якістю вона підходить виданню, або ж відхиляє, але в такому разі стаття усе одно залишається у персональному блозі її автора, втім, не потрапляє на головну.

Востаннє масштабне реформування «Сумно?» відбулося на його третій день народження - 14 жовтня 2008 року. Тоді й запрацювала блоґова система.

 «Сумно?» засноване ініціативною групою, яку очолив Богдан Логвиненко у 2005 році. Статистика видання протягом трьох років постійно росла і до середини 2008 досягла близько 1.5 тисяч користувачів на день, що значно перевищує показники інших культурних ресурсів українського інтернету.

 Основними засадами редакційної політики є аполітичність, позаформатність, оригінальність та якість.

http://sumno.com/about/

 

Сумно надзвичайно потужна в Украні культурна мережа, від сумно можна акредитуватись на будь-який концерт будь-якого виконавця. Сумно - це вже бренд.

Є кілька суто літературних проектів.

Один з них - це гутірка поетів "Sevama" на чолі з Оксаною Яблонською. Пані Оксана - невтомна жінка, у її голові постійно рояться різні ідеї. Постійно проводить різні конкурси та літературні читання.

Контакти Севами:

Sevama (Севама) - літературний портал української поезії вітає вас ! Мова спілкування у нас - українська  

Прочитайте "МОЖЛИВОСТІ ФОРУМУ " http://sevama.uaforums.net/--vf24.html 
Підберіть собі аватарку http://avatars.mitosa.net/ 
Тут ми бавимося http://sevama.uaforums.net/--vf36.html - відточуємо свою поетичну майстерність 
Тут ми змагаємося http://sevama.uaforums.net/--vf87.html 
Тут ми вчимося писати вірші http://sevama.uaforums.net/--vf295.html 
Тут ми пишемо наші перші вірші на Севамі http://sevama.uaforums.net/--vf55.html 
Наші твори у авторських поетичних форумах http://sevama.uaforums.net/--vt2576.html 
Твори тих, хто нам подобається (не свої) ми виставляємо у розділ "Улюблене" 
Обговорюють твори усі, хто хоче щось сказати про ті твори. 

Для зручності користування Севамою уточнюю, що портал "складається" при потребі, як віяло. Для цього натискаєте на назву форуму, наприклад "Улюблене в поезії" і форум "ховається", залишаючись відкритим. Ви будете бачити не усі теми, а лише назву форуму. http://sevama.uaforums.net/post35688.html#35688 

Зверху кожної сторінки Севами видніються найсвіжіші корисні поради та стрічка новин. 

Затишок Севами залежить від усіх нас 

 

http://sevama.uaforums.net/--vt5219.html

 

Є ще Клуб Поезії від журналу "Дніпро". Йому характерна гнучкість і динамічність. Творичитають і коментуються, юні автори відточують своє вміння до філіграннрості.

Ось про себе вони пишуть так:

ТОВ "Клуб Поезії" є некомерційною, творчою, громадською організацією, що об'єднує на добровільних засадах літераторів, поетів, критиків, перекладачів. 

Основним завданням клубу є всебічний розвиток, популяризація, підтримка талановитих поетів-початківців, відродження згасаючого інтересу до української та світової поезії шляхом створення єдиного простору: "Автор-Читач". Ми намагаємося об'єднати і задовольнити творчі та інші інтереси, зібрати зірковий склад літераторів, спрямувати нашу діяльність до Людини в її творчій іпостасі. Основні напрямки діяльності ТОВ "Клуб Поезії":

Сприяння, відродження, розвиток і популяризація творчого потенціалу, збереження та збагачення культурних традицій. Пошук талантів серед молоді. Організація літературних конкурсів, фестивалів, вечорів.

Допомога у виданні книг та розповсюдженні поезії серед широкого кола читачів.

Встановлення творчих, двобічних зв'язків між літераторами, органами системи освіти, а також представниками інших творчих й освітніх організацій. Співпраця з діячами культури та мистецтва національних і міжнародних організацій, обмін культурними цінностями.

Взаємодія з міськими і районними структурами: відділами культури, управліннями у справах сім'ї та молоді, соціальними службами та ін.

Організація творчих вечорів, масових культурно-просвітницьких зустрічей і виступів по Україні зірок української поезії.

Відстеження та вивчення літературних процесів України і світу.


Пишаємося тим, що за неповний рік роботи "Клуб Поезії" організував більш ніж 70 поетичних вечорів і зустрічей у багатьох регіонах України: Харківська, Донецька, Чернігівська області, АР Крим. Заходи відвідало понад 4000 аматорів художньої літератури. Крім організації власних проектів, "Клуб Поезії" активно бере участь у різноманітних міських заходах.

Для більш активного залучення молоді "Клубом Поезії" використовуються нові технології, зокрема, це стосується нашого Інтернет-ресурсу: www.poetryclub.com.ua. Тут Ви можете стати членом нашого клубу, опублікувати свої твори, поспілкуватися на різні теми у форумі, взяти участь у конкурсах, дізнатися про останні новини літературного життя України та світу, корисні й цікаві розсилання. Також на допомогу педагогам та учням на сайті розміщено бібліотеку програмних творів з української літератури і творів для додаткового ознайомлення в рамках позакласного читання.

Для залучення більш широкої аудиторії найближчим часом "Клуб Поезії" візьме участь у створенні літературних програм на радіо й ТБ.

http://www.poetryclub.com.ua/about.php

 

Крім того, варто згадати і ХайВей. Він не зовсім літертурний, але там потужні і літератцрна сторінка. Крім того, там публікується ната Світланка Балагула. Оскільки більшість хайблоггерів уже знайома з ХайВеєм (дуже на це сподіваюсь), то про нього багато не писатиму, а просто пропоную познайомитись за адресою h.ua. Хто уже є його не покине, а хто ще не був - залишиться надовго. 

 

Оце і всі українські культурно-літературні сайти, які я знаю. Але це дуже мало. Може, є ще щось цікавеньке?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 28

http://www.pisni.org.ua/ http://nashe.com.ua/ А Сумно хейтю, ібо афтар несправедливо проїхався по Вакарчугу
коли? хто?

Логвиненко, хто ж іще.

мдя. я не фанат Вакарчука. Але це все-таки образливо.
Якби я був "негром преклонньіх годов", я все одно б перестав вважати цю людину за людину. Бо ОЕ - найякісніша наша музика і за лірикою, і за тематикою, і за стилем, і за якістю звуку. А тут налицо заздрість. Зазвичай, за такими статтями стоїть не отриманий в дитинстві автограф
при чому тут сумно до мого блогу?
хх) Блог де знаходиться і хто його афтар стосовно сумно?
Виясняйте стосунки у іншому місці. Ок?))
ти виженеш нас на холодну вулицю??? Ми думали в тебе на дуелі пострілятися))
На вулиці уже Багами.))) +22 на сонці)))))
Цього разу тобі допомогла природа
Прошу не сваритись у моєму блозі.) Ок?))
десь в закладках шешота є. "аж" сайт, ще зось
мій улюблений http://ukrcenter.com/home/default.asp
дуже багато всього так. з першого разу важко розібратись
а що тобі конкретно треба?
література?)
клацаєш зверху на ссилку "бібліотека" і побачиш)))
пасіб)
читай на здоров’я))
www.ukrcenter.com - Український Центр на даний момент є мабуть найбільшою україномовної бібліотекою.
таки є)
http://www.poetryclub.com.ua но там больше русскоязычных, однако сотрудничают с Днепром
є ще майстерні http://maysterni.com/, дитяча літ-ра http://www.chytay.com.ua/
Рекомендував цей запис
www.ukrlib.com.ua - бібліотека української літератури. Ресурс існує у двох мовних варіантах. Тому популярний серед українців, що живуть в Росії.
дуже цікавий ресурс.

 
ОБОЗ.ua