Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum
Настроение: беееее

Про націоналістів

Ги, але у мене склалось враження, що хлопці, які відносяться до патріотів чи націоналістів  зазвичай є зразком того, яким не  має бути хлопець. Про алкоголь і сигарети мовчу, але крім того у них завжди брудна голова і вони тижнями не ходять в душ. Серед них іноді бувають розумні особи, але є чимало таких, що називають себе українськими фашистами і кричать "Хайл Гітлер".  Через таких кадрів не має бажання йти на вечорниці у музей Гончара  абощо, хоч я й люблю етномузику.

Такі особи повністю вбивають моє почуття патріотизму ... .

 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 14

ні, такі особи особисто у мене повністю вбивають бажання йти на вечорниці у музей Гончара, але почуття патріотизму - воно вічне. Я помру, а оно буде жити) націоналісти не досконаліші за інших. дарма з них малюють надлюдей.
може, вони самі себе так малюють своєю недохайністю... брррр Батьківщину свою люблю. Чесно-чесно)
такі особи повністю вбивають в мені захоплення перед чоловічою статтю. Залишається милуватися лише деякими її представниками.
є й таке. або емобої, або немиті студенти.
все легше. просто націоналісти - такі самі люди. можуть митися, а можуть і не митися.
Зазвичай вони першого й не роблять. А от друге - постійно.
это не националисты, это быдло какое-то
на жаль, так.
Ой, я таких слава богу не знаю (хотя были случаи конченых которые называли себя националистами), наоборот, не курят, не пьют, не советуют, приглашают на разнообразные культурные мероприятия посвященные украинскому:)
тобі щастить)))
і мені так щастить походу..ті, кого знаю, навпаки агітують проти вживання алкоголю і паління, переконують часто дотримуватись здорового способу життя і тд. зазвичай, це - кльові люди з почуттям гумору, цікавим світосприйняттям і знаннями історії, культурології, філософії і тд. мені пощастило мабуть їх зустріти, бо посиденьки ввечері на Трипільському колі біля вогнища із горнятком зеленого чаю з медком з такими людьми, то мегавідчуття)
не знаю,які у вас там націоналісти,але в нас на Західній Україні люблять митися))))
перебираюсь до вас жити)))))))))))
Якісь неправильні націоналісти Не всі ж такі

 
ОБОЗ.ua