Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum
Настроение: калинове

Про нашу мову))

 

Парадокси, але коли буваю у Росії росіяни все частіше  просять мене говорити українською. І зустрічалась з таким явищем не рідко. Вже звичними стали мої калинові україномовні тости .

 Моя подруга місяць тому була у Москві. До речі, її Юля звати. Так їй сказали, що вона схожа на нашу прем'єрку і попросили спілкуватись  українською

Нещодавно ще таку інформацію. знайшла: " Український же гумор, українська мова – вона взагалі гумористична. Колись мене запитали у Москві: «А как у вас по-украінскі будет юг?». Я кажу – південь. «А это... а сєвєр?» – північ. «Ну что это такое?! Ну почему?». Кажу: ось розумієте, схід – це сонце сходить, захід – воно заходить, вірно? Проходить півдня – виходить південь, а півночі проходить – це північ. І вони кажуть: «Ой какой у вас красівий язик...». Це росіяни мені так кажуть!"

http://www.radiosvoboda.org/content/article/1923570.htmlРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 95

Рекомендував цей запис

шик!

Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис

адекватні)

Не такі, як їхні політики.
Мене, до речі, дуже дивує різниця між звичайними росіянами та їхніми політиками. Ніби з різних планет.
Ще росіяни люблять слова "тютюн", "взуття", "горілка". Але це більш банально.
а коноплю вони не люблять?
Я мала на увазі слова. А конопля вона і в Росії конопля. Точніше, гашиш.
а хто її не любить? ОБНОН, той її просто обожнює...
виделка еще
Опа.) Буду словничок створювати.))))
Рекомендував цей запис

українська мова -- найпрекрасніша!!!

Згодна на всі сто.) Лю нашу мову.)))
Колись знаомий кацапєт загубився вночі у Києві. Звоним, питаем "где ти?" А він " я в районе ЦЕЛОДОБОВО, тут так написано. "Цілодобово" було написано на вітрині супермаркету)))))
Знайомий колись розповідав про фінів схожу історію Тільки вони опинились у районі ПЕКТОПАН. (Якщо прочитати латиницею слово "Ресторан"))))
Рекомендовал эту запись

!!!

я конечно такого не слышал, но приятно. а вот недавно на работу зашло два чувака (из Крыма). так один другому долго и нудно обьяснял что "друк" это "печать"
Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись

замечательно

Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис

Чи є в нас мова своя чудова? :)

Таки є.))) Ще й яка!!!!
Рекомендував цей запис

Дуже приємно за нашу мову)))

Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис

стопудово)

а може цілих двісті пудів?
))
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис

согласна на всі 100%

Рекомендовал эту запись

Українська мова-найкрасивіша!

Стопудово)
взагалі українська мова-дуже гарна,мелодійна..але у наш час вона застосовується рідко..ні,застосовується вона часто,але у звичайній розмові рідко..така всже наша країна...ехх
Виходячи з твого коментаря, ми маємо говорити російською, бо вона застосовується часто? Нічого смішнішого ще не чула.
та ні..просто нічого не робиться для того,щоб українська мова зустрічалася часто...а говорить кожен на тій мові,якій хоче..і тут вже мабуть нічого зробити не можливо...на жаль у моєму місті знаю мало людей,які у повсякденному житті розмовляють на українській...питання мови-це взагалі проблема нашої країни..
арабы тоже тащатся от украинского языка:)
а можеш приколади навести?))) Було би круто.)
ой нет,к сожалению не помню, давно с парнем общалась, но он меня очень любил называть квітка:)
Рекомендовал эту запись

я в восторге))

угу)) будьмо))) українська мова співуча і мелодійна (с)
Украинский очень красивый по мелодии!!!! русские вообще очень доброжелательны и любопытны к другим культурам в отличае от многих других народов!!!!! Но возмутительно другое на Украине.... это то, что в стране, где русский родной для ОГРОМНОЙ части населения страны не имеет соответствующего официального статуса.... это позорное явление для современной истории Украины!!!!!! Фактически государственная политика направлена на вытеснение русского языка.... такие дела, панове!!! так странно, что вы радуетесь этому посту..... Адвокат
ну це заради безпеки самої України, бо ОСНОВНОЙ він став в результаті певних історичних подій))) ік і англійська і французька для багатьох їх колишніх колоній у світі. А безпека полягає в тому, що немає мови - немає культури, може статися як в Білорусі. А розмовляти можуть на побутовому рівні всі хто хоче, але статус державної мови - це занадто... тоді поляки, угорці можуть вимагати того ж самого... може примирити всі постколоніальні території країни українською ДЕРЖАВНОЮ, а в побуті розмовляйте як вам подобається!!!
Адвокатушка, уходя уходи
нет. Возмутительно то, что русский язык был навязан большей части населения, и, когда, наконец, нация решилась вернуть себе СВОЙ язык, существуют еще отдельные элементы, которые считают, что навязанный язык можно сделать официальным. С любовью. Я))
мова в нас красива, яскрава, багата, та взагалі найкраща (ну як на мене)
Це точно))))

 
ОБОЗ.ua