Si vis pacem, para bellum!

Хочеш миру - готуйся до війни!
Волшебный шар

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Метки

Интересы
"Scorpions", the beatles, аніме, археологія, АТМАСФЕРА, Історія, Література, море, некрополі, сонце, Україна, чоботи на підборах, чоловіки, чорна кава

Антиинтересы
грип, депресія, джинса, зрада, матюки в літературі, нудьга, перше кохання, політзамовлення, політика, попса, порно, пробки, Телевізор, Фабрика

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Опрос

Перший секс із новим хлопцем/дівчиною є нормальним...para-bellum

Бєспрєдєл

Ця інформація мене вразила до глибини душі. Що робиться у нашому суспільстві?

Подаю текст без змін:

"17 жовтня 2009 р. під час святкування сторіччя Київського зоопарку були побиті працівники зоопарку, які 15 жовтня оприлюднили факти жорстокого поводження з тваринами в зоопарку.
За словами одного з потерпілих, Сергія Григор’єва, двоє працівників зоопарку збиралися провести протестну акцію, щоб привернути увагу громадськості до закулісних справ зоопарку. Це були Ігор Марійчук, завгосп копитного відділу, та Сергій Григор’єв, завідувач просвітницького відділу зоопарку. Ними було підготовлено плакат з написом «Берзіну геть!» (Світлана Берзіна – генеральний директор зоопарку, яку працівники звинувачують у нецільовому використанні коштів та жорстокому ставленні до тварин). Однак провести акцію їм не вдалося.
Сергій Григор’єв: «Ми знаходилися на території відділу копитних, в кабінеті Марійчука. Ми зібралися, щоб скоординувати наші дії під час акції. Раптом до нас підскочили двоє штатних юристів зоопарку, їхні прізвища Тищенко і Софійський. Вони розірвали підготовлені нами плакати і хотіли закрити нас у приміщенні. Коли їм це не вдалося, вони здійснили напад на нас і почали збивати нас із ніг. Потім на мене особисто напав громадянський чоловік Світлани Берзіної Дмитро Богдан, який збив мене з ніг і притис мою голову до сходів, завдавши мені тілесних ушкоджень. Під час бійки я увімкнув диктофон і дістав посвідчення члена Спілки журналістів України. Ми почали кричати відвідувачам зоопарку, які спостерігали бійку: «Люди, допоможіть, нас б’ють!». Нападники почали виривати посвідчення у мене з рук. Все сказане під час бійки писалося на диктофон. Потім я перестрибнув через паркан і втік з місця події. Так уцілів диктофонний запис».
Зараз Григор’єв як свідок і постраждалий звернувся із заявою до районного відділку міліції. Сергія тяжко побили, не виключений струс мозку. Постраждалому довелося викликати «швидку допомогу».
Сергій Григор’єв розцінює цей напад як помсту за оприлюднені ним та його колегами факти зловживань у Київському зоопарку на прес-конференції в інформаційній агенції «Інтерфакс» 15 жовтня. Прес-реліз конференції «ЗООцид до сторіччя ЗООпарку» доступний тут: http://www.interfax.com.ua/ukr/main/22192/
Телефон Сергія Григор’єва: 050 443 22 72."
 

Джерело: http://h.ua/story/231422/Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 4

оказывается жестоко не только с животными обращаются
так, навіть по телебаченню показували.
самое интересное, что люди, которые работают непосредственно с животными -- намного человечнее, чем, как оказалось, посетители зоопарка.. (как-то общалась: надо было найти одну очень редкую вещь, которую в Киеве, кроме, как в зоопарке и спросить негде было, так отнеслись ко мне с полным пониманием и на вопрос о деньгах -- попросили только оплатить вход в зоопарк)
І за свою людяність вони постраждали.

 
ОБОЗ.ua